آراد برندینگ
خانه / پیچ خودکار / فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان

فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان

فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان و کاربرد بسیار زیاد این محصول در صنایع مختلف باعث گردیده که شاهد استفاده بسیار فراوان و رو به رشد انواع پیچ خودکار سرمته ای در بین صنفهای مختلف باشیم.مزایای این گونه از پیچ های خودکار باعث شده نصابان در عرصه های مختلف از این فرآورده استفاده کرده و آن را جایگزین محصولات دیگر بنمایند.

پیچ خودکار سرمته ای،در واقع پیچ خودکاری است که نوع آن به صورت مته بوده و همین ویژگی باعث شده در نقاطی که این گونه پیچ استفاده می شود نیاز به سوراخ کاری نباشد. این پیچ ها را بر سر پیچ گوشتی شارژی نهاده میشوند تا با آنها عمل سوراخ کردن و سفت کردن پیچ همزمان انجام می گردد. اغلب اوقات پیچ سرمته در قطعات چوبی پروفیلهای با قطر به کار گرفته می شود.

فروش انواع پیچ

از دیگر موارد استفاده پیچ خودکار سرمته میتوان صنف کامپوزیت کاران را نام برد. استفاده از این نوع پیچ باعث شده که کار با آن ساده تر شود و از طرفی سرعت انجام کارها بسیاربالاتر رود.تقاضای بسیار بالای این فرآورده باعث رواج فروش انواع پیچ خودکار سرمته ای ارزان در بازار گردیده است.

پیچ خودکار چیست

پیچ خودکار نوعی از پیچ است که برای محکم شدن نیاز به مهره ای ندارد. مصرف پیچ خودکار بسیار بالا بوده از مواد اولیه چون آهن فولاد برنج….. برای ساخت آن استفاده می شود.

فروش انواع پیچ

متریال به کار رفته در پیچ نشانگر توانایی‌های این محصول و کاربری آن بوده که برابر استانداردهای خاص آن تعیین گردیده است.پیچ خودکار در سایزهای بسیار متنوعی تولید و روانه بازار می گردد که امروزه فعالان بسیار زیادی در بازارهای گوناگون اقدام به فروش انواع پیچ با کیفیت می نمایند.

پیچ خودکار چوب

بیشترین مصرف پیچ خودکار در صنایع چوبی بوده بطوریکه تنوع و سایز بندی های گوناگون از این فرآورده را در انواع ساخته‌های چوبی می توان مشاهده کرد.از جمله پیچ های خودکار چوبی میتوان به پیچ های ام دی اف اشاره کرد.

فروش انواع پیچ

این محصولات در واقع همان پیچ های خودکار هزینه ای هستند که به دلیل استفاده زیاد آنها در صنف ام دی اف کاران به پیچ های ام دی اف و معروف شده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09101005003
شماره تلفکس 77064975-021
پست الکترونیکی: eshpil.pars@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پیچ خودکار

خرید انواع پیچ خودکار

در صنایع مختلف خرید انواع پیچ خودکار با قیمت مناسب به صورت عمده توسط بسیاری …