آراد برندینگ
خانه / پیچ و مهره / قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

گرفتن قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم از تامین کنندگان مختلف یکی از بیشترین مواردی است که توسط تولید کنندگان متعدد کالاهای صنعتی انجام می گیرد. قیمت انواع پیچ و مهره گالوانیزه سرد و گرم یکی از مهمترین عواملی است که در میزان خرید تاثیر دارد.

مهمترین عامل در میزان خرید افراد حقیقی یا حقوقی معمولاً قیمت و کیفیت محصولات مورد نظر می باشد. تولید کنندگان غالباً در تلاش هستند با ثابت نگه داشتن کیفیت قیمت تمام شده را کاهش دهند چه باعث بالا رفتن توانایی خرید مشتریان و همچنین افزایش سود و بازدهی کل مجموعه شوند. این روش و کارکرد تقریبا در اغلب تولیدی های مختلف مشاهده شده است.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

پیچ گالوانیزه

پیچ و مهره های گالوانیزه گرم دارای تنوع بسیار زیادی هستند این کالاها در بخش‌های مهمی از صنعت کاربرد دارند. گالوانیزه گرم در واقع به پوشش کاری است چه میتوان انواع محصولات مختلف از جمله پیچ و مهره ها، واشر ها یا قطعات فلزی دیگر را به وسیله آن ها پوشش کاری نمود تا در برابر زنگ زدگی مقاوم گردند.

بدین صورت که ماده مذاب مورد نظر را در ظرف ویژه مخصوص به آن میریزند و قطعاتی که باید آبکاری شود طی مدت زمان مشخصی در آن ماده گداخته قرار می گیرند و سپس از آن خارج شده و طی فرآیندی خنک شده و کل سطح قطعه یا قطعات مورد نظر را می پوشاند؛ مانند عایق عمل کرده و مانع زنگ زدن قطعه مورد نظر می گردند. این مواد معمولاً از ترکیباتی هستند که با اکسیژن ترکیب نشده و اکسیده نمی‌شوند.
پیچ و مهره های گالوانیزه جور معمولا در مواردی کاربرد دارند که یا در فضای باز قرار داشته و یا در مجاورت رطوبت باشند که با روشی که گفته شد از زنگ زدن آنها جلوگیری کرده و باعث دوام آنها می شود.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

قیمت پیچ و مهره

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم بستگی عوامل متعددی دارد شکل و نوع پیچ،میزان مصرف آن، مواد به کار رفته در آن، داخلی یا وارداتی بودن،هزینه حمل، تکنولوژی ساخت و بسیاری از عوامل دیگر وجود دارند که در مجموع باعث می شوند تا قیمت نهایی این محصولات مشخص شود.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

قیمت پیچ و مهره در بازار ایران

بجز نکات گفته شده در بالا نوسانات ارزی به صورت غیر مستقیم بر قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم که در داخل کشور تولید می شوند تاثیر گذار است.
نوسانات ارزی به صورت مستقیم بر انواع پیچ و مهره های وارداتی تاثیر می گذارد و باعث می شود تا قیمت آن ها هر روز برمبنای قیمت ارز دچار دگرگونی شود.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

قیمت پیچ و مهره و واشر

قیمت انواع پیچ مهره و واشر را می توان با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به دست آورد. امروزه بسیاری از افراد وی از اتلاف وقت و کاهش هزینه ها به جای مراجعه به بازار و بازدید مشاهده محصولات به سایت های مختلف مراجعه کرده هم عکس و نمونه محصولات و مولتی مدیا های مختلف در مورد آنها را مشاهده می کنند و هم در زمان و انرژی صرفه جویی کرده در نهایت محصول مورد نظر را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت مطلوب خریداری می نمایند.

قیمت پیچ و مهره گالوانیزه گرم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09101005003
شماره تلفکس 77064975-021
پست الکترونیکی: eshpil.pars@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بورس پیچ و مهره حسن آباد

بورس پیچ و مهره حسن آباد

یکی از مکانهایی که به  بسیاری از افراد تصور می کنند که بورس انواع پیچ …